Mala šala
"Vstopi Srb v avtobus, poln črncev, in vpraša šoferja: »Je tukaj kaj gorelo?«" -admin
"Profesorica slovenščine se jezi: “Janez, upam, da sem te danes zadnjič zalotila pri prepisovanju!” Janez pogumno: “To upam tudi jaz!”" -admin
"Dve blondinki sedita v gostilni in pravi prva: "Včeraj se peljem z avtom in se mi pred semaforjem nenadoma pokvari. Pregledam motor in ni nič narobe, na koncu ugotovim da mi je zmanjkalo bencina". Druga pa pravi: "Še dobro da se spoznaš na avtomobile, jaz bi se peljala naprej."" -admin
Powered by eQuotes