My personal Coat-of-arms

Mala šala




"Vstopi Srb v avtobus, poln črncev, in vpraša šoferja: »Je tukaj kaj gorelo?«" -admin

"Profesorica slovenščine se jezi: “Janez, upam, da sem te danes zadnjič zalotila pri prepisovanju!” Janez pogumno: “To upam tudi jaz!”" -admin

"Dve blondinki sedita v gostilni in pravi prva: "Včeraj se peljem z avtom in se mi pred semaforjem nenadoma pokvari. Pregledam motor in ni nič narobe, na koncu ugotovim da mi je zmanjkalo bencina". Druga pa pravi: "Še dobro da se spoznaš na avtomobile, jaz bi se peljala naprej."" -admin

Powered by eQuotes


Vnesite svojo šalo

Za novo šalo osvežite zaslon (Refresh ali Osveži)